O Naszej Firmie

19-20. maja 2017 Synteza była na II Kongresie: Forum Pediatrii Praktycznej – Cztery Pory Roku, a 10-11. czerwca na 20. Warszawskich Spotkaniach Gastroenterologicznych.

Na stoiskach przedstawiciele naszego przedsiębiorstwa mieli okazję swobodniej porozmawiać z lekarzami o problemach medycznych w danym obszarze medycyny.

KATOWICE: II Kongres: Forum Pediatrii Praktycznej – Cztery Pory Roku

Majowa konferencja cieszyła się rekordową frekwencją, ponad 400 osób uczestniczyło w dwudniowym spotkaniu. Dla organizatorów jest to sukces, ponieważ w porównaniu do pierwszej edycji nastąpił wzrost o 100 lekarzy. Wśród nich było 16. najlepszych specjalistów w kraju, co przełożyło się na najwyższy poziom merytoryczny wydarzenia i zadowolenie uczestników. Wykłady tematyczne związane były z danymi porami roku, co pozwoliło inaczej spojrzeć na wiele kwestii.

2017 Katowice konferencja - Synteza

2017 Katowice konferencja - Synteza

WARSZAWA: 20. Warszawskie Spotkania Gastroenterologiczne

Jubileuszowa edycja tej czerwcowej konferencja poświęcona była przede wszystkim chorobom gastroenterologicznym. Cykliczność konferencji świadczy o jej renomie wśród specjalistów z tego obszaru. Wysoka frekwencja, ponad 800 lekarzy, to już standard dla organizatora - Polskiej Fundacji Gastroenterologicznej.

2017 Warszawa konferencja - Synteza

2017 Warszawa konferencja - Synteza

2017 Podziękowania WSG

Copyright © 2024 - Synteza Sp. z o.o. | Projekt i realizacja: Empressia