O Naszej Firmie

PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNO-CHEMICZNE „SYNTEZA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Utworzenie Centrum Badawczo Rozwojowego „Synteza”.

Celem projektu jest budowa centrum badawczo – rozwojowego, w którym będą prowadzone prace nad nowymi produktami leczniczymi.

W ramach projektu powstanie centrum B+R, w którym przeprowadzane będą prace badawcze nad produktem leczniczym w wybranej postaci farmaceutycznej kapsułki twardej, tabletki, granulatu lub proszku pakowanego w saszetki, o unikalnym składzie substancji czynnych.

Innowacyjność projektu opiera się na połączeniu w jednym produkcie leczniczym substancji o dwóch różnych mechanizmach działania, którego nie posiada żaden z obecnie dostępnych produktów na polskim rynku. Wsparcie finansowe w postaci dofinansowania z UE pozwoli stworzyć wymaganą infrastrukturę B+R do realizacji Agendy Badawczej.

 

 

Wartość projektu: 10 212 690,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 2 906 050,00 PLN

EU

 

 

PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNO-CHEMICZNE "SYNTEZA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Przeprowadzenie prac badawczo – rozwojowych w celu opracowania technologii wytwarzania dwuskładnikowego leku przeznaczonego do terapii bólu”.

Celem projektu jest przeprowadzenie prac badawczych, dzięki zaangażowaniu zespołu ekspertów z branży farmaceutycznej oraz zakupie aparatury naukowo – badawczej do centrum badawczo rozwojowego przedsiębiorstwa SYNTEZA. Rezultatem prac będzie prototyp innowacyjnego produktu leczniczego stosowanego w terapii bólu. Lek zawierać będzie substancję o działaniu spazmolitycznym oraz przeciwzapalnym. Projekt będzie realizowany w wariancie mieszanym (typ III, wariant I).

 

Okres realizacji Projektu: 01.07.2019 - 31.07.2021
Wartość projektu:  2 632 756,70 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 1 625 465,62 PLN

 

stopka ue

Copyright © 2024 - Synteza Sp. z o.o. | Projekt i realizacja: Empressia