O Naszej Firmie

Nie pracujemy dla nagród, ale każde wyróżnienie, które otrzymaliśmy i które jeszcze przed nami to dla nas wielka radość i satysfakcja. Tym większa, że świadczy o najwyższej jakości tego, co robimy.

 

 

ZŁOTY DOWÓD JAKOŚCI

Nagrody przyznawane przez konsumentów mają szczególnie wielką wartość, bo oznaczają, że nasza misja " pomaganie zdrowiu pacjentów " jest aktualna i realizowana z sukcesem.
Nagroda Zaufania "ZŁOTY OTIS" to pierwsze w historii prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez konsumentów firmom farmaceutycznym za ich produkty.
W 2008 roku głosami konsumentów produkt ESPUTICON krople doustne w kategorii preparaty na dolegliwości żołądkowo - jelitowe zostały Laureatem Nagrody Zaufania Konsumentów Polskiego Rynku Farmaceutycznego ZŁOTY OTIS.

Dziękujemy za zaufanie!

 Statuetka- ESPUTICON-  ZŁOTY OTIS 2008
 

ZŁOTY MEDAL - UZNANIE JAKOŚCI

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. To prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane innowacyjnym produktom najwyższej jakości, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje Sądu Konkursowego. Jest nam zatem niezmiernie miło poinformować, że Nowa Seria Lakierów do włosów Spray została nagrodzona Złotym Medalem 2015 Międzynarodowych Targów Poznańskich, potwierdzając tym samym najwyższą jakość naszych produktów.

  

Złoty Medal 2015

 

LAKIER NAJLEPSZY W POLSCE!

Godło Najlepsze w Polsce, znak jakości usankcjonowany przez Unię Europejską i przez Komisję Europejską, stanowi  wyróżnik solidności i jakości.

Jakość i innowacyjność lakieru do włosów SPRAY została dostrzeżona przez najważniejszych jurorów, konsumentów. W 2008 roku, w drodze głosowania klientów, został odznaczony tytułem NAJLEPSZE W POLSCE zyskując tym samym prawo do oznaczania produktu tym prestiżowym znakiem.

 

nwp

NAGRODZENI W ZGODZIE Z NATURĄ.

GREEN WAY to program i znak towarowy przyznawany przez Centrum Badań i Monitorowania Jakości, którego celem jest promowanie etyki 

ekologicznej przedsiębiorstw w zgodzie z zasadą zrównoważonego rozwoju społecznego i gospodarczego. 

Z tym większą dumą informujemy, że zostaliśmy wyróżnieni znakiem GREEN WAY. Tym samym dołączyliśmy do elitarnego grona podmiotów dbających o jakość swoich produktów i usług poprzez dostosowanie swoich działań do norm prawnych związanych z ochroną środowiska naturalnego.

 greenway-logo

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2024 - Synteza Sp. z o.o. | Projekt i realizacja: Empressia