O Naszej Firmie

W środę 28 sierpnia 2019 oficjalnie otwarto Centrum Badawczo-Rozwojowe Przedsiębiorstwa Farmaceutyczno-Chemicznego Synteza. Od koncepcji do powstania Centrum, w ramach projektu dofinansowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju minęły 3 lata. W wydarzeniu inaugurującym wzięli udział: Zarząd firmy, pracownicy, zaproszeni Prezesi poznańskich przedsiębiorstw farmaceutycznych.

25 i 26 listopada 2017 nie mogło zabraknąć marki Spray i Przemysławka na najbardziej wyczekiwanej imprezie fryzjerskiej – Hair Festiwal Fair w Katowicach. Impreza liczyła 16 tyś. Uczestników.

Z początkiem października Synteza miała możliwość uczestniczenia w IX Ogólnopolskiej Konferencji Lekarsko-Farmaceutycznej BEZPIECZNA FARMAKOTERAPIA oraz w szkoleniu farmaceutycznym w Baniewicach.

Najnowsze trendy, profesjonalne pokazy, kreatywne warsztaty, ambitne konkurencje mistrzowskie, możliwość spotkania najlepszych z najlepszych… to wszystko można było przeżyć live w Centrum Kongresowym w Warszawie. Po trzech niezwykle udanych edycjach, 21 i 22 października odbyła się 4. edycja targów Hair Forum Poland. Na stoisku firmowym promowana była m.in. marka Spray i Przemysławka.

We wrześniu Synteza uczestniczyła w następujących konferencjach lekarskich:

  • XXI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
  • IX Łódzki Weekend Gastroenterologiczny
  • VI Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.

Copyright © 2024 - Synteza Sp. z o.o. | Projekt i realizacja: Empressia