O Naszej Firmie

Najnowsze trendy, profesjonalne pokazy, kreatywne warsztaty, ambitne konkurencje mistrzowskie, możliwość spotkania najlepszych z najlepszych… to wszystko można było przeżyć live w Centrum Kongresowym w Warszawie. Po trzech niezwykle udanych edycjach, 21 i 22 października odbyła się 4. edycja targów Hair Forum Poland. Na stoisku firmowym promowana była m.in. marka Spray i Przemysławka.

Świetny koncept, bardzo dobra organizacja i wysoki poziom merytoryczny programu ramowego sprawiły, że targi Hair Forum Poland przyciągnęły szerokie grono osób – 9000 zwiedzających i 82 wystawców.

Zwiedzający na 12 m2 stoisku Syntezy mogli dowiedzieć się więcej o portfolio kosmetycznym przedsiębiorstwa:

  • lakierze do włosów Spray
  • wodach kolońskich: Przemysławka, Derby, Consul
  • wodzie po goleniu Consul.

Targom Hair Forum Poland towarzyszył program merytorycznych seminariów. Przez cały weekend znani i cenieni wykładowcy dzielili się wiedzą na zlokalizowanej na hali wystawienniczej scenie kongresowej.

Jednym z nich był ambasador marki Przemysławka Adam Szulc, który w pokazie „Rzemiosło i pasja” nawiązał do wielkopolskich tradycji rzemieślniczych od zawsze ważnych w naszym regionie, czyli Rzemiosło, Pasja, Tradycja, Pokora i Praca. Podczas swojego wystąpienia pokazał 5 różnych fryzur, jakie są i były popularne w Poznaniu na przestrzeni ostatnich 30 lat.

Prekursor polskiego barberingu przeprowadził również szkolenia:

  • Golenie twarzy na mokro, czyli tradycja w nowoczesnym zakładzie fryzjerskim
    Adam Szulc opowiedział o tradycyjnym goleniu twarzy na mokro, jego historii, zaletach i wadach oraz o sposobach działania. Prowadzący pokazał na modelu krok po kroku w jaki sposób należy wykonywać tradycyjne golenie. Poruszył także temat narzędzi, artefaktów i kosmetyków używanych przy tej usłudze.
  • Strzyżenie fryzury Psychobilly, czyli nowe spojrzenie na kwadratowego jeża
    Hair Forum Poland to skierowana do profesjonalistów impreza, łącząca bogatą ofertę wystawienniczą z niezwykle szerokim, skrojonym na miarę programem edukacyjnym i spektakularną oprawą wizualną. Inspirujący festiwal sztuki fryzjerstwa, celebrujący kreatywność, zamiłowanie do nauki i pasji tworzenia.

Hair Forum Polska 2017 - SPRAY i PRZEMYSŁAWKA

Hair Forum Polska 2017 - SPRAY i PRZEMYSŁAWKA

Hair Forum Polska 2017 - SPRAY i PRZEMYSŁAWKA

Hair Forum Polska 2017 - SPRAY i PRZEMYSŁAWKA

Copyright © 2024 - Synteza Sp. z o.o. | Projekt i realizacja: Empressia