O Naszej Firmie

Z początkiem września na półki aptek trafiły dwa nowe produkty Syntezy zawierające witaminę D3:
- D3 Active
- D3+K2 Osteocard

Oba produkty są żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego, które maja za zadanie poszerzyć ofertę przedsiębiorstwa o suplementacje witaminą D3.

Witamina D, zgodnie z coraz nowszymi badaniami, odgrywa bardzo ważną rolę w organizmie człowieka i reguluje wiele procesów w nim zachodzących. O właściwościach witaminy oraz jej roli w organizmie można przeczytać na stronach dedykowanym danym produktom.

D3 Active - witamina D3 4000 j.m.

D3 Active - witamina D3

Produkt zawiera 60 kapsułek miękkich witaminy D3 (cholekalcyferol). Polecany jest osobom w trakcie diet, wspomaga w walce z nadwagą i otyłością, wpiera osoby aktywne.

Więcej na: www.d3active.pl

D3 Osteocard - D3 2000 j.m. + K2 50 µg

D3+K2 Osteocard - witamina D3 i K2

Produkt zawiera 30 kapsułek Licpas z płynnym wypełnieniem. Oprócz witaminy D3 w kapsułce jest również witamina K2, która wspomaga działanie pierwszej witaminy. Połączenie tych witamin daje wskazane jest przy utrzymywaniu zdrowych kości i zębów. Natomiast forma w postaci kapsułek Licaps to przyśpieszony proces wchłaniania substancji aktywnych w organizmie. Produkt polecany jest osobom starszym i dla kobiet w okresie menopauzy, u których z wiekiem dochodzi do utraty masy kostnej.


Więcej na: www.d3k2osteocard.pl

Copyright © 2024 - Synteza Sp. z o.o. | Projekt i realizacja: Empressia